Bóle klatki piersiowej przy oddychaniu i kichaniu

witam mam 23lata Tydzień temu bolała mnie klatka piersiowa przy oddychaniu i kichaniu ale ból ustał teraz od trzech dni boli mnie prawe udo najbardziej po prawej stronie uda ból sie nasila przy chodzeniu najbardziej przy schodzeniu ze schodów jak długo chodzę to ucieka mi noga nie mam innych objawów czy to wszystko moze miec ze sobą związek martwię się nie wiem od czego ten ból.Dodam ze jestem mama nie wykonuję pracy fizycznej proszą o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza, badanie lekarskie, być może rtg stawu biodrowego.
Pozdrawiam