Bóle w okolicy nadgarstka po stłuczeniu ręki

witam mam 45 lat jestem szczupłą kobietą i mam problem z ręką w okolicy nadgarstka. po urazie mechanicznym czyli większe stłuczenie ręki. po dłuższym okresie nie wiem z jakiego powodu w okolicy nadgarstka i wyżej wytworzyły się torbiele i często puchnie mi ręka. co można w takim wypadku zrobić przyjmuję leki od lekarza i nie pomaga. odczuwam ból przy większości wykonywanych prac i ćwiczeń. z góry dziękuję za odpowiedź. do jakiego specjalisty powinnam się udać i jakie leki mogłabym zastosować??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.