Brak miesiączki od kilku miesięcy a brak ciąży

29 maja miałm ostatni okres trwał pięć dni od tamtej pory okresu nie ma. W ciąży nie jestem bo z nikim nie współżyłam zażywałam tabletki Naraya Plus. postanowiłam zaprzestać ich brania bo chciałam sprawdzić czy mi się unormował okres. dodam że u mnie w rodzinie okres zawsze był nieregularny. prosze o pomoc

Piotr Pilarski

Może to wynikać z zaburzeń hormonalnych lub ze stresu. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.