Brak porannych erekcji u 22-letniego mężczyzny

Witam. Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu zauważyłem brak porannych erekcji. Kiedyś występowały one praktycznie codziennie, dziś nie ma ich wcale. Czy to może być jakiś problem z potencją lub coś innego? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, ile to jest "od jakiegoś czasu". Być może jest to efekt chwilowego, naturalnego spadku formy organizmu, np. przemęczenia. Może to mieć też związek z częstotliwością aktywności seksualnej.
Jest też jednak równie możliwe, że erekcje nocne i poranne nada występują, ale budzi się Pan w innej fazie snu, kiedy przemijają.
Jeśli podczas masturbacji i współżycia erekcja jest prawidłowa, nie ma powodu do obaw.

Pozdrawiam!