Brak porannych wzwodów u 18-latka po zaprzestaniu masturbacji

Witam, mam 18 lat i od pewnego czasu jestem z dziewczyną. Przez co postanowiłem rzucić masturbację i oglądanie filmow pornograficznych. I jes jeszcze jeden powód. Od kilku latn nie mam porannych wzwodów. Zdarzają się ale bardzo sporadycznie. Nie robię tego już od dwóch tygodni. Trochę więcej fantazjuję, częściej się podnosi w ciągu dnia. Ale jak poranny ch wzwodów nie bylo, tak nie ma. Nie wiem już co o tym myśleć. Czy powinienem udać się do lekarza?

Na ten temat są materiały na tym Portalu, pisałem o tym.... W skrócie, wzwody ranne zależą od tego w jakiej fazie się budzimy, w REM czy non-Rem.
Nie ma aktualnie powodu do wizyty u specjalisty.
Pozdrawiam. JW, www.seksuolog.org.pl