Ciemne sińce na członku po urazie

Uraz członka po odbytym stosunku. od urazu minęły 3 dni członek lekko spuchnięty i zasiniaczony. jedna z żył na penisie pod skorą twardsza.lekarz na pogotowiu wykluczył złamanie prącia gdyż mam normalne wzwody. po jakim czasie mogą zejść ciemne sińce z członka? lekarz kazal smarować miejsce altacetem

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w ciągu 7 dni od urazu nie będzie widział Pan poprawy proponuję koniecznie ponownie udać się do lekarza urologa.