Co mogą oznaczać problemy z wypróżnianiem się i zmiany skórne u 15-dniowego dziecka?

Witam moja 15 dniowa córeczka ma problemy z wyróżnieniem strasznie się napina podkurcza nóżki zrobi kupke.przy tym normalna.nawet 4 razy dziennie ma wysypka na policzkach drobne malutkie krostki podobne do małych pryszczy zjada 120 mleczka nie zdążę wziąść ja do odbicia i wszystko zwróciła nawet noskiem

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niepokojące są duże ulewania. Mogą one towarzyszyć różnym chorobom u dzieci jak nietolerancja białek mleka krowiego czy pylorostenoza. Dlatego powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę kontrolną do pediatry, ponieważ nie można postawić jakiejkolwiek diagnozy bez osobistego badania dziecka.