Co może być powodem takich wyprysków?

Dzień dobry, Będę wdzięczna za poradę dermatologa. ostatnio pojawiają mi się na górnej wardze malutkie, białe kropki - dokładnie takie jak pryszcze. Na pewno nie jest to opryszczka ani prosaki, czy plami Fordyce’a. Wyglądają inaczej niż te wymienione. Wyglądają dokładnie tak jak wypryski i mają biały płyn tak jak wypryski właśnie. Generalnie mam cerę tłustą skłonną do niedoskonałości ale nie mam jakiegoś uporczywego trądziku. Co może być powodem takich wyprysków? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, by móc ocenić z jakim problemem się Pani boryka, konieczne byłoby zobaczenie powstałych zmian. Czynników wywoławczych może być wiele. Może zmieniła Pani pielęgnację? Może była Pani narażona na silny stres? Najlepiej skonsultować problem podczas konsultacji dermatologicznej. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.