Co może być przyczyną spadku ciśnienia u męża, który zawsze miał podwyższone ciśnienie?

Witam, mój mąż zawsze miał podwyższone ciśnienie, natomiast od kilku dni ciśnienie spadło poniżej 100/70 mmHg. Proszę o odpowiedź co może być przyczyną?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn jest bardzo dużo i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie zaproponować potencjalnej przyczyny. Jeżeli nie jest to spowodowane leczeniem nadciśnienia sugeruję kontakt z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski