Co może znaczyć ból palców i trudności z ich poruszaniem po przebiciu stopy drutem?

Witam przebilem dzis stops aluminiowym drutem bylem u lekarza powiedzieli ze OK jak Bedzie dalej boleć trzeba się zgłosić ponownie. Drut wszedł dość głęboko. Stało się to kilka godzin temu w chwili obecnej czuję ból palców i z rudej nimi poruszam co robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu trudno jednoznacznie określić jakiego postępowania pani potrzebuje. Objawy mogą być wywołane odczynem zapalnym w reakcji na zranienie, ale na pani miejscu skonsultowałbym się z chirurgiem ogólnym lub udał się na SOR w celu oceny rany i stwierdzenia, czy nie wymaga pani dodatkowego zaopatrzenia.