Co może znaczyć uczucie samotności chociaż przebywamy wśród ludzi?

Dlaczego czasami czujemy się samotni, mimo że przebywamy wśród ludzi?

Dzień dobry,
Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie nie zawsze są to kontakty bliskie i zaspokajające nasze potrzeby emocjonalne. W niektórych okolicznościach potrzebujemy dodatkowo wsparcia i nie zawsze otoczenie potrafi lub chce nam je okazać. Zadała Pani pytanie o dużym stopniu ogólności i ciekawi mnie to, czy problem osamotnienia dotyczy właśnie Pani. Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie satysfakcjonującą.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/