Jak żyć po śmierci byłego męża, który z mojego powodu popełnił samobójstwo?

Jak żyć po śmierci byłego męża który popełnił przeze mnie samobójstwo

Dzień dobry,
Sądzę, że życie z tak ogromnym ciężarem jest trudne i dlatego warto by poszukała Pani wsparcia specjalisty w gabinecie. Nie jest to niestety pytanie na które można udzielić prostych wskazówek przez internet. Mam nadzieję, że uda się Pani to przepracować z psychologiem psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/