Co na guz i siniak na skroni?

zostałem uderzony w skroń blisko oka .na drugi dzień miałem miękkiego guza stosowałem żele na siniaki ale nie pomaga .Mija 4dzien i nadal jest proszę o porade

Witam. Przebarwienia powstałe na skutek wynaczynienia krwi do tkanek miękkich nie ustępują tak szybko. Potrzeba na to co najmniej tygodnia. Proszę stosować miejscowo działające preparaty na stłuczenia np. altacet.