Co oznacza mocny ból obu rąk od łokcia w dół?

Codziennie rano po przebudzeniu mam mocny ból obu rąk od łokcia w dół. Nie mogę poruszać palcami ale mam czucie i czuje ból. Początkowo występował sam ból i mrowienie, poruszanie palcami pomagało, jednak teraz poruszać nimi nie mogę i muszę czekać aż przejdzie samo. Jest t dość dokuczliwe i bolesne. Śpię na poduszce ortopedycznej, rezonans odcinka szyjnego nic nie wykazał.

To często może być powodem tego typu objawów to zespół górnego otworu klatki piersiowej. Wtedy badania obrazowe odcinka szyjnego na niewiele się zdadzą.