Co oznacza opis badania EKG u 36-latka?

Witam.Mam 36 lat.Bylem u lekarza rodzinnego ktory wykonal mi badanie ekg.Poprosze zatem o pomoc w rozszyfrowaniu tego wyniku.HR 71,RR 839,QRS 102,QT 355,QTc325,P 99,PQ 127,Os P8,Os QRS -42,Os T -52.... 111 rytm zatokowy miarowy 253 niecalkowityblok prawej odnogi peczka Hisa 413 lewogram patologiczny

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest obejrzenie i ocena ekg . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego