Co oznacza osłabienie i wysokie tętno?

Witam. Mam 24 lata od lutego 2017 do obecnej chwili mam problem z biciem serca. Moje tętno przed chwilą podczas jedzenia obiadu to 124 takie sytuacje są częste nie raz dochodzi do 158 uderzeń. Takie napady mam różnie i raz trzyma mnie godzinę raz chwilę . Przy okazji bardzo boli mnie głowa, czuje ucisk w klatce ciężko mi złapać oddech , czuje się bardzo osłabiona, nie jestem w stanie nie raz podczas takich ataków wstać poprzez zawroty głowy. Dodam że nigdy na nic nie chorowalam.

Witam!
Proponuję lekarza pierwszego kontaktu. Po zbadaniu fizykalnym i wykonaniu podstawowych badań laboratoryjnych odpowiednie postępowanie. Jeżeli zastanowimy się nad bólem głowy zasadną wydaje się być konsultacja neurologiczna!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.