Co oznacza problem ścieńczenia skóry na całym ciele?

Potrzebuje odpowiedzi od Doktora Ortopedy. Moim problemem jest postepujace scienczenia skory na calym ciele i przeskakujace sciegna tez na calym ciele. Czy taki przypadek jest w ogole znany? Mam zrobione wszystkie mozliwe badania rowniez rezonans calego ciala. Dobre wyniki krwi. A jednak jest jakis nieodkryty defekt. Jeszcze dodam ze moja skora jest jak galareta i wszystkie sciegna poluzowane. Dermatolog nie moze nic pomoc. Choroby autoimmunologicznej nie mam, raka tez nie, hematologicznej tez .

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby udac się do lekarza genetyka medycznego i wykonać badania dna