Co oznacza ten wynik EKG Holter u 32-latka?

Witam na wyniku Holter EKG mam opis, że zapis bez istotnych zaburzeń rytmu natomiast w tabeli zesawczej arytmia nadkomorowych i komorowych jest ich spora ilość. Czy mam się niepokoić?

U każdego występują dodatkowe pobudzenia komorowe i nadkomorowe. Istotna jest ich liczba w ciągu doby oraz czas trwania. Wynik należy skonsultować z kardiologiem.