Co oznacza wynik badania po usunięciu guza esicy?

Witam mój tato 75 lat jest po operacji wycięcia guz esicy. Raport histopatologiczny jest nastepujący 1. guz esicy Adenocarcinoma G1, naciek nowotworowy o wymiarach 15x20 mm, zajmuje około polowy obwodu jelita przez całą grubość ściany , wnika płytko do tkanki tłuszczowej. margines radialny zachowany. w błonie surowiczej margines bardzo wąski, ale nacieki nie przekraczają powierzchni otrzewnej trzewnej. Cech nowotworowej angioinwazji, ani nacieków perineuralnych nie stwierdzono. 2. margines bliższy - odcinek esicy dł 9cm z licznymi uchyłkami. 3. margines dalszy - odcinek jelita grubego długości 2cm o budowie zwykłej. 4. węzły chłonne krezki esicy - 2 bardzo drobne węzły chłonne z odczynowym rozrostem utkania chłonnego oraz 7 drobnych węzłów chłonnych z przerzutami raka gruczołowego i obfitymi naciekami w okołowęzłowej tkance tłuszczowej. Bardzo proszę o wytłumaczenie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u onkologa i ustalenie dalszych możliwości terapeutycznych