Co oznacza wynik badania TK po operacji FESS?

Witam miałem 3msc temu operacje fess. Opis tk po 3 msc po operaji : po lewej komórka Onodiego. Zgrubienia śluzówki: polipowate ok. 28x21 mm w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej, niewielkie przyścienne w obu zatokach szczękowych gł. w zachyłkach zębodołowych, zachyłku bocznym prawej zatoki klinowej, sitowiu z przewagą strony prawej, dysktetne w ujściu lewej zatoki czołowej. Czy polipy znów odrosły? Bolą mnie oczy czy możliwe że od zatok? Obajwy podobne do jaskry (jaskra wykluczona).

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest porównanie wyniku z poprzednim . Najlepiej aby ocenę dokonywał lekarz wykonujący zabieg