Co oznacza wynik wynik lgGi IgM?

Witam mój wynik w kl lgG to 120.00 U/ml w kl. IGM <10.0 U/ml co to oznacza

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani przeciwko jakiemu czynnikowi skierowane są te przeciwciała. IgG jest obecne co zazwyczaj świadczy o kontakcie z danym czynnikiem w przeszłości. IgM jest najpewniej ujemne (nie podała Pani norm danego laboratorium), więc nie przechodzi Pani świeżego zachorowania.