Co robić z tym silnym bólem kolana?

Witam. Od około 2.lat mam problem z lewym kolanem. Gdy za mocno ukucne lub je zegne przeskakuje mi coś w nim do tego stopnia że nie mogę wstać i robi mi się ciemno przed oczami. Do tego ból przy chodzeniu i każdym ruchu. Proszę o pomoc

Musi się Pani zgłosić do poradni ortopedycznej. Konieczne będzie wykonanie badań obrazowych, najlepiej MRI stawu kolanowego. Lekarz oceni jakie jest podłoże dolegliwości i zdecyduje o konieczności leczenia chirurgicznego. Polecam także wizytę u dobrego fizjoterapeuty.