Co zrobić z uciążliwym bólem biodra?

Dzień dobry. Od 4-5 dni borykam się z silnym bólem w okolicy prawego biodra/uda/pośladka. Ból nie ustępuje, choć zaczęłam robić kilka ćwiczeń rozciągających. Ból jest pulsujący, czasem ustępuje, czasem się nasila. Jest uciążliwy, gdyż nie mogę usiedzieć swobodnie w jednym miejscu. Niestety w tym tygodniu nie mogę udac się do lekarza, stąd chciałam sięgnąć opinii eksperta tutaj.

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez badania lekarskiego niewiele można napisać. Sugeruję smarować bolesne miejsce maścią przeciwzapalną i przy najbliższej sposobności skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam!