Co zrobić ze strupem po zabiegu usuwania migdałów?

Witam, jestem 10 dni po zabiegu usuwania migdałków podniebnych. Wczoraj urwał mi się niefortunnie strup w ten sposó że wisi mi on w przełyku i nie chce odpaść. Bardzo mnie to drażni przez niego krwawię i wymiotuję gdyż wrzyna mi się on w gardło. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego leczenie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.