Ćwiczenia na orbitreku a cellulit

Witam, około pół roku temu zauważyłam na swoich pośladkach cellulit. Był on niewielki. Używałam różnego rodzaju kremów-nie pomogły. Cellulitu jest coraz więcej, jest on coraz bardziej widoczny. Zaczyna pojawiać się również na udach. Jestem młodą osobą, dlatego zależy mi, żeby się go pozbyć. Czy ćwiczenia na orbitreku pomogą? Dodam, że mam chondromalacje rzepek, więc wiele ćwiczeń odpada. Jeśli nie orbitrek- to co? Inna maszyna do ćwiczeń? Jakieś zabiegi? Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Może Pani rozważyć zabiegi zmniejszające cellulit wykonywane w klinikach medycyny estetycznej. Polecam zabieg o nazwie Liposhock, który przynosi zadowalające efekty. Wykorzystuje falę uderzeniową oraz ultradźwiękową. Pierwsza z nich rozluźnia wiązania lipidowe a druga z nich powoduje uszkodzenie adipocytów (komórek tłuszczowych) i uwolnienie płynnego tłuszczu. Zabieg jest nieinwazyjny, rekomendujemy serię 6-ciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Więcej na temat zabiegu znajdzie Pani w poniższym linku:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/medycyna-estetyczna/liposhock/

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Ćwiczenia są nieodzownym elementem walki o ciało bez cellulitu. Do tego warto dołączyć racjonalne odżywianie i zabiegi.

Pozdrawiam