Cykl o długości 57 dni

Ostatnio moj cykl przeciagnal sie do 57 dni z powodu wyjazdu za granicę najprawdopodobniej. Dnia 26 lipcakochałam sie z moim chlopakiem z zabezpieczeniem bez wytrysku. Tego dnia dostalam tez miesiaczki. 19 września zauważyłam na bieliźnie dziwne brązowe plamienie z jakby nitkami raz mocniejsze raz slabsze trwalo jakies 3 dni. Czym moze to byc spowodowane? Prosze o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

drugie tylko wizyta u lekarza .Mogą być zaburzenia z powodu wyjazdu
, ale lepiej sprawdzić