Czerwone plamki na dłoniach

witam, kolejny raz (pierwszy raz kilka miesięcy temu) pojawiły mi się na dłoniach a dokładnie tylko na stawach czerwone plamki, minimalnie wypukłe, trochę jak po oparzeniu, byłam już u dermatologa, dostałam maść z esterydem, nic nie pomogło, reumatolog też już mnie badał, żadne z badań nie potwierdziły czegokolwiek. Problem sam ustąpił teraz niestet znów powrócił. Co mogę jeszcze zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sam opis Pani zmian skórnych niestety niewiele wnosi. Aby cokolwiek móc poradzić konieczne jest badanie lekarskie i obejrzenie zmian. W tym celu proponuję udać się do dermatologa lub po prostu do lekarza rodzinnego, który poleci gdzie się udać z Pani dolegliwościami. Pozdrawiam