Czerwone plamy na skórze nad kością udową

noga. na skórze gdzie kość piszczelowa zrobiły sie plamy koloru czerwonego (nie ma ich w miejscu gzie jest blizna). nie swędzą , nie pieką zaczęło sie w tym miejscu takie mrowienie. na lewej nodze mocniejsze plamki jak na prawej. czego to mogą być objawy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, który zróżnicuje jaki charakter mają te plamki czy wybroczynowy, czy wysypkowy i ukierunkują leczenie.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.