Częste wypadanie włosów z brody

Dzień dobry, od jakiegoś czasu zauważyłem, że ilekroć pociągnę mocniej za mój dosyć gęsty zarost na opuszkach palców zostają mi często jeden, dwa lub trzy włoski z charakterystyczną białą kulką. To samo dzieje się w przypadku brwi. Zaniepokoiło mnie to i zamierzam zwrócić się z tym do specjalisty. Chciałbym jednak zapytać, czy włosy te odrosną i czym może być spowodowany fakt, że tak łatwo je "wyrwać"? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Włosy odrosną, wypadanie może być spowodowane złą dietą, używkami, zaburzeniami hormonalnymi.
Pozdrawiam