Czy bez treningów można przyjmować suplementy?

Czy bez treningów można stosować suplementację , czy to wogóle ma sens i jaką wybrać

Dzień dobry,

niestety nie podał Pan informacji jaką suplementację chciałby Pan stosować. Jeżeli odżywki białkowe itp produkty przeznaczone dla sportowców - to bez regularnych ćwiczeń nie przyniosą one oczekiwanego efektu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Witam,

niestety nie podaje Pan informacji o jaką dokładnie suplementację chodzi ale jeżeli miał pan na myśli odżywki dla sportowców, izolaty białkowe itp to bez aktywności fizycznej nie a to większego sensu. Należałoby wprowadzić zbilansowaną dietę.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk