Odżywka białkowa w wieku 15 lat

Witam.Moje pytanie brzmi czy w wieku 15 lat można brać odżywke białkową zakładając ze ma sie dietę bogata w białko i treningi 7 razy w tygodniu siłowo- biegowe (piłka ręczna). Jezeli tak to jakich porach dnia nalezy brac białko wpc na uzyskanie masy mięśniowej.

Witam,

czysty dobrej jakości izolat białkowy nie zaszkodzi. Proponowałabym jednak nie przesadzać z jego ilością. Zalecam określoną na opakowaniu dawkę (najczęściej jest to 2-3 miarki) do 30 minut po treningu.
Suplementy nie będą tu jednak najważniejsze a dobrze dobrana dieta bogata w węglowodany złożone i pełnowartościowe białko.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk