Czy hartowanie się w śniegu pomaga zwiększyć odporność?

Czy hartowanie się w śniegu pomaga zwiększyć odporność czy może wywołać szybką chorobę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszystko zależy co rozumiemy pod pojęciem hartowanie. Z całą pewnością zabawa, praca na śniegu nie powoduje sama w sobie choroby i z pewnością jest zdrowa dla naszego organizmu. Rozsądnie przeprowadzona aktywność w zimie na śniegu może pomóc wzmocnić nasz organizm.