Czy ja jestem gruba? Pomocy!

Ważę 54 kg, mam wzrostu 161,5 (a ha i jako pierwszej dziewczynie mi pierwsze urosły piersi?) Czy ja jestem gruba?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

W okresie dorastania zmieniają się rozmiary ciała, a sylwetka nabiera bardziej ,,kobiecych'' kształtów. Dziewczęta w tym wieku rozwijają się w różnym tempie, koleżanki z pewnością Cię dogonią.

Twoja masa ciała mieści się z zakresie normy i nie powinnaś się odchudzać. Z pewnością niedługo urośniesz i te proporcje ulegną zmianie. Oczywiście nie możesz zapominać o racjonalnym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Zajrzyj na stronę: http://abczdrowie.pl/h/zdrowe-zywienie

Znajdziesz tu wiele porad na temat zdrowego odżywiania.

Pozdrawiam