Czy jednoczesne stosowanie leków Siofor i Glucobay jest wskazane?

po ostatnich badaniach laboratoryjnych lekarz przypisał mi siofor i glukobaj, ponieważ kilkakrotnie badany culier potwierdza broblemy związane z cukrzycą, czy branie obu leków jednocześnie jest wskazane i jak właściwie zażywać te leki, mój tryb pracy nie pozwala na zachowanie typowych pór żywieniowych, rano jem śniadanie potem dość późno (ok.17-18 obiadokolację) w między czasie coś podjadam, jak rozplanować zażywanie lekarstw by miało to sens

Szanowna Pani, jeśli lekarz tak zalecił to proszę przyjmować wg wskazań. Niestety ale musi Pani podporządkować tryb pracy spożywaniu pokarmu o odpowiedniej godzinie a także prawidłowemu przyjmowaniu leków.