Czy każdy pierwszy stosunek kończy się przerwaniem błony dziewiczej?

Witam. Czy istnieje mozliwość ze dziewczyna za 1 lub 2 razem nie zostanie rozdziewiczona ? Jestem z dziewczyna która swój pierwszy raz nie przeżyła ze mną i była wtedy pokierowana stresem i naporczywością swojego byłego chłopaka a ostatnio gdy uprawialiśmy sex zobaczyłem na sobie krew , czy to mogło stać się dopiero ze mną? Czy poprostu w niej coś się uszkodziło?

Pozdrawiam!