Czy konieczna bedzie operacja przetoki przedusznej?

dzień dobry jestem kobietą mam 21 lat. Ostatnio lekarz laryngolog stwierdził u mnie przetokę przeduszną. Obawiam się że będzie potrzbna operacja ponieważ ona mnie boli. i dlatego chciałam zapytać jak wygląda taka operacja? Czy jest refundowana operacja? Jak długa trwa? Jaki jest okres rekonwalescencji?

Jest refundowana i wykonaj w dobrym ośrodku laryngologicznym czyli Chirurgii Głowy i Szyi a nie w oddziałach zwykłych chirurgii. to trzeba dokładnie czasami pod mikroskopem wyłuszczyć. I nie grzeb już tam w niej bo do zabiegu musi się uspokoić.