Czy łączenie tych leków jest dozwolone?

Dzień dobry. Czy można przyjmować Citabax rano na depresję i lęki a na noc Sympramol na spokojny sen? Czy nie można łączyć tych dwóch lekarstw? Pozdrawiam Ala

Witam! Raczej nie powinno się podawać jednocześnie obu tych leków. Stosowane pojedynczo także, ale bez ew. zagrożenia "dadzą sobie radę". W innym przypadku można szukać czegoś nowego. Powodzenia W. Łuczkowski.