Czy mając migreny lekarz może zgłosić to do wydziału komunikacji i może zostać zabrane prawo jazdy?

Witam. Czy mając migreny lekarz może zgłosić to do wydziału konunikacji i może zostać zabrane prawo jazdy?

Witam!
Przepraszam, nie za bardzo zrozumiałem kto ma tę migrenę, lekarz czy jego pacjent? Migreny nie dają zakazu prowadzenia pojazdów lub obsługi maszyn. Oczywiście w trakcie napadu migrenowego nikt rozsądny nie będzie się brał za obsługę maszyn w ruchu!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

To nie jest w kompetencji lekarza, nie jest/nie może być argumentem do zatrzymania Pani prawa jazdy...

Życzę Pani powodzenia i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com