Czy mam już wrócić do ćwiczeń po operacji torbieli włosowej?

witam ,4 tyg temu mialem operacje na torbiel wlosowa . Caly czas 3x dziennie zmieniam opatrunki i psikam octaniseptem.4/5 rany juz sie zagoila i powstaje blizna .1/5rany nadal nie zagojona lekko widac ,,mieso,,.Teraz mogę pytanie czy moge zaczac juz trenowac i isc na silownie ?

Do czasu całkowitego zagojenia rany lepiej wstrzymać się od ćwiczeń z naciskiem na okolicę krzyżowo-ogonową. Natomiast wszystkie inne aktywności fizyczne nie będą miały nefatywnego wpływu.