Czy mogę swobodnie uprawiać sex bez zabezpieczenia przy tabletkach Vibin?

Witam, Rozpoczęłam branie tabletek Vibin. Dzis mija 10 dzień stosowania, Rozpoczęłam brać w 1. Dniu okresu. Przyjmuje regularnie (kilka razy o 5 minut za wcześnie do wybranej godziny). Mam zespul PCOS, ginekolog powiedział mi, żebym wybrała dwa opakowania przed wspolżyciem bez prezerwatyw. Na ulotce jest napisane że dzialaja od 1 dnia stosowania. Czy mogę swobodnie uprawiać sex bez zabezpieczenia prezerwatywa czy mam czekać do końca 2 opakowania? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

antykoncepcja działa od pierwszego dnia stosowania. Zespół PCOS dodatkowo wpływa na mniejszą płodność.

Pozdrawiam.