Czy mogę zażyć lek na potencję po prawostronnym udarze mózgu?

Dzień dobry. Jestem rok i trzy miesiące po prawostronnym udarze mózgu. Był to lekki udar i lecze nadcisnienie. Chciałbym zażyc maxigre lub viagre bo mam klopot ze wzwodem w łóżku. Lekarz prowadząca nie dała mi odpowiedzi tylko powiedziala, że ja bym nie brała a partnerka powinna zrozumiec. Więc mam pytanie czy mogę spróbować wziąć ten lek. Pozdrawiam

Trudno odpowiedzieć bez badania Pacjenta ... Ważny ogólny stan, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Ważny regularny sen i zdrowe regularne posiłki, unikanie alkoholu, używek, ograniczenie kofeiny.. Pozdrawiam i zapraszam