Czy możliwe jest SM u 18-latki?

W górnym biegunie lewego płata czołowego w istocie białej pojedyncze, drobne średnicy 4 mm ognisko, hiperintensywne w obrazach T2 zależnych - ognisko demielinizacji wtórnej? pierwotnej?. Poza tym bez zmian ogniskowych, brak obszarów wzmocnienia po dodaniu kontrastu. Córka 18 lat czy może być SM?

Z opisu MRI wynik nie spełnia kryteriów SM
MRI do interpretacji klinicznej, po pełnej konsultacji neurologicznej; Ważny wywiad, objawy, wyniki badań; Samo zwapnienie świadczy o dawnym ewentualnym dawnym uszkodzeniu. Pozdrawiam i zapraszam