Czy można jednocześnie stosować Bioton i kwas alfalipinowy?

Dzień dobry mam takie pytanie i bardzo proszę o pomoc i rade zacząłem brać kwas alfaliponowy od tygodnia firmy bioton i po dwóch dniach zaczeła mnie bardzo bolec głowa .od czego to może być i czy dalej stosować kwas czy go odstawic

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może byc wiele. Jeżeli nadal się utrzymują proponuje udac sle do lekarza rodzinnego