Czy można zaplanować kolejne potomstwo?

Witam, jestem matką dwójki syna urodziłam 6 lat temu drogą cięcia cesarskiego ponieważ był oplątany pępowiną, córkę 4 miesiące temu również drogą cięcia cesarskiego z przyczyn odklejania się łożyska. Z mężem planujemy mieć jeszcze 2 dzieci. Jednak wiemy ze moje zdrowie jest najważniejsze, dlatego proszę o jakiś plan, radę jak zaplanować ciążę tak żeby było to jak najzdrowsze dla mnie.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, oceni stan kliniczny i udzieli odpowiednich dla Pani porad. Pozdrawiam!