Czy podczas uderzenia głowy możliwe jest podzielenie półkuli mózgu?

Czy istnieje szansa że podczas uderzenia głowy o coś twardego możliwe jest podzielenie półkul mózgu?? Powiedzmy że po podzieleniu półkul mózgu powstają problemy z jedzeniem ( przestajesz jeść coś co wcześniej ci smakowało bo teraz ci nie smakuje) oraz zmienia się sposób myślenia. Dodatkowo możesz za pomocą drgań głowy wyczuć iż obie półkule są oddzielone (wyczuwasz lukę pomiędzy obiema półkulami) i z biegiem czasu się łączą i powoli wszystko wraca do normy?? Pytanie z czystej ciekawości.

Witam!
Uderzenie w głowę nigdy nie da rozdzielenia się półkul mózgowych!!! Nawet, gdyby to było uderzenie się o wyjątkowo ostry samurajski miecz. Jeżeliby jakiś cud się stał i do tego doszło, to człowiek nie miałby prawa tego przeżyć - co się równa z niemożliwością odczuwania czegokolwiek.
Myślę, że zaspokoiłem Pani ciekawość.
Z poważaniem
W. Łuczkowski