Czy problem leży po stronie partnerki, a może miałem zbyt duże oczekiwania?

Mam 18 lat, od kilku lat oglądam filmy pornograficzne. Podczas seksu oralnego czy też gry wstępnej mój penis jest w stanie pełnej erekcji, natomiast gdy dochodzi do właściwego stosunku traci on ją po paru chwilach. Czyżby luz w pochwie był zbytnim problemem, nie jest to ucisk podobny do tego przy masturbacji czy seksu oralnego, jest on mniejszy. Czy problem leży po stronie partnerki a może miałem zbyt duże oczekiwania. Nie narzekam osobiście na rozmiar członka więc ten aspekt wstępnie odrzuciłem

Witam Pana Serdecznie,

Zachęcam Pana bardziej na koncentracji na samej relacji intymnej z partnerką na bliskości i radości z nią, a mniej na oczekiwaniach i na kwestiach "technicznych".

Życzę Panu spontanicznej radości,
Irena Mielnik-Madej

Dzien Dobry,

wydaje się, że warto, by zwrócił Pan swoją uwagę bardziej w stronę relacji z partnerką tj, uczuć, bliskości i satysfakcji z nich niż na aspekt techniczny samego aktu. Przeżywanie radości i bliskości może przynieść oczekiwaną satysfakcję.

Pozdrawiam,