Problem z przedwczesnym wytryskiem a odpowiednia gra wstępna

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem i ... 1."Zamiast mieć w myślach aseksualne obrazy, aby wytrzymać, ile się da, zacznij od odpowiedniej gry wstępnej ze swoją partnerką i bądź swobodny w czasie seksu." Co mam rozumieć przez "odpowiednia gra wstępna" 2. "Jeśli facet martwi się, że zbyt szybko skończy, orgazm podczas gry wstępnej pozwoli mu wytrzymać dłużej w czasie stosunku" Wytrysk podczas gry wstępnej? Niekulturalnie mówiąc mam się spuścić w majtki? Przepraszam że mówię tak bezpośrednio

Dzień dobry!

Słowo "odpowiednia" gra wstępna znaczy co innego dla każdej pary. Ulubione formy bliskości, pieszczot, pocałunków, masażu itp. są bardzo indywidualne. Podczas gry wstępnej może dojść do orgazmu zarówno partnerki, jak i Pana.
Wielu mężczyzn stwierdza, że po pierwszym wytrysku i okresie odpoczynku (tzw. czas refrakcji), druga erekcja może trwać dłużej i drugi wytrysk przychodzi później, łatwiej go kontrolować. Wytrysk nie musi nastąpić w bieliźnie, podczas pieszczot lub masturbacji możecie Państwo oboje być nago.

Pozdrawiam!