Czy przez chorobę mogą być problemy ze wzwodem?

Właśnie przechodzę grypę. Czy może być to powodem dlaczego mi nie staje? Dla informacji dodam, że miałem dosyć wysoką gorączkę. Przed chorobą było wszystko ok. Czy po powrocie do zdrowia wszystko wróci do normy?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Grypa nie jest zasadniczym powodem występowania zaburzeń wzwodu. Przyczyną może być natomiast towarzyszące jej ogólne osłabienie lub przemęczenie. W takim przypadku ustąpienie tych objawów powinno przywrócić dotychczasowe funkcje seksualne.
Jeżeli jednak zaburzenia nie ustąpią samoistnie, konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam