Czy słusznie się przejmuję tymi wynikami?

Witam proszę o interpretację wyników.. jestem ogromną panikarą i już panikuje.. podwyższone MPV 13,7 norma 8,8-12 PDW 20,1 norma 9,8-16,2 P-LCR 53,2 norma 19-47 a płytki krwi 158 norma 140-400

Witam.Raczej nie.Te wyniki świadczą o nieznacznych odchyleniach w wielkości płytek krwi.Jeśli nie ma innych objawów to nie ma powodów do niepokoju.Zobaczy Pani jak z tym będzie przy następnym badaniu morfologii krwi,zresztą szkoda,że nie podała Pani całego wyniku morfologii,ale zakładam,że reszta jest bez uwag.