Czy taka przerwa od ćwiczeń wpłynie bardzo negatywnie na stan moich mięśni?

Witam, w lipcu wybieram się na 11-dniowe wakacje do Grecji. Obecnie uprawiam ćwiczenia siłowe 3 x tygodniu i lekkie cardio (rowerek) 2 x tygodniu. Czy 11 dni przerwy od ćwiczeń wpłynie bardzo negatywnie na stan moich mięśni oraz postępujący proces odchudzania? Pozdrawiam

Dzień dobry

Proszę cieszyć się urlopem i odpoczywać. Do treningów wróci Pani po wakacjach i wszystko wróci do normy :)

Organizm z pewnością potrzebuje regeneracji.

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk

Dietetyk